САМО МЕТЪЛ

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Къщата на Михаела и Лукас

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 7:07 am

Мишето го погледна престорено учудено и каза иронично:
-А стига бе,мерси че ми каза!
Че то беше очевидно,че е момиче,няма да е хермафродит я.Ама и Лукас беше един чалнат.Особенно когато видеше някое хубаво момиче на хорисонта и съвсем си губеше мъничкия разсъдък,който му беше останал,след всичките тези години съжителство с Михаела.Че то по-луда глава от нея нямаше и янмаше и да има,ама все пак..

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://adamhils.forummotions.com
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 7:10 am

- Мерси Лукас. - казах му аз усмихвайки му се , а после погледнах и Миши.
- Ще спим ли или ще поседим още малко ? - попитах я аз , а след като брат ми си бе отишъл по късно щях да го видя в къщи и да поговорим.
- Е ?

Вижте профила на потребителя http://thenightschool.vampire-legend.com
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 7:16 am

-О,ами..всъщност на мен ми се отспа още преди два часа,но..не знам.-каза Мишето,но когато забеляза как се гледат каза надързо-Всъщност спи ми се много.Ще си лягам,оставям ви да си приказвате.Чао чао.
Преди д ауспеят да кажат каквото и да било издекламира всичко и се качи горе.Голяма актриса беше.

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 7:20 am

Погледнах към Мишето,която секачи нагоре и ни остави сами,обърнах се към Катрин и се усмихнах.
Изправих се и взех една бутилка с уиски,и две чаши.За всеки случай,не че тя щеше да пие,а ако пиеше още по - добре.
Сипах си на себе си и оставих бутилката на масата.
Отпих малко от уискито.Беше много хубаво,отпих още веднъж и погледнах Катрин.
-Искаш ли? - попитах я,но не дочаках отговора `и,сипах `и в чашата.Какво пък,ако не я искаше,аз щях да я изпия.
Тя седна на дивана до мен.
Пуснах телевизора и започнах да премятам каналите,но нямаше нищо интересно.Завъртях очи и изключих телевизора.Чудех се,дали тя знае,че ние с Михаела сме вампири.
-От колко време си в града? - попитах я любопитно и отпих още малко.
Вижте профила на потребителя
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 8:22 am

- От скоро - отговорих му аз усмихвайки се ,и седнах до него. Ах тази Миш как изчезна. Уфф. Взех чашата с уиски ,която ми бе налял и му се усмихнах,
- Ти от колко време си тук? - попитах аз след това отпих от чашата си и го погледнах. Не съмнено беше доста готин , а и ми отстъпи и леглото си.
- Уискито е хубаво - изкоментирах аз

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 8:56 am

Погледнах я.
Отговори ми,че е от скоро тук,след което ме попита аз от колко време съм тук.
-Тук съм откакто Михаела е тук,не съм стоял ден по - малко или повече от нея. - казах аз и се замислих,май беше така.
Тя ми каза,че уискито е хубаво.
-Така е! - потвърдих аз и изпих чашата си с уиски,налях нова.
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 9:49 am

Кимнах му и отпих от своето уиски.
- На колко си ? - попитах го аз и му се усмихнах лъчезарно поглеждайки го.
- Е значи се познавате от доста време с Михаела - е добре беше доста сконфузно най- добрата ми приятелка да си плюе така на петите. Поне и Рон да бе останал за да не е сама...

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:03 am

Погледнах към нея.
Отпих от новата чаша,една доста голяма глътка.
-На 21 години съм! - казах `и аз и отпих отново.
Наистина,беше хубава,но ако беше по - голяма от мен,веднага щях да си тегля куршума,толкова е хубава,че направо ума не ми го побира да е по - голяма от мен. - А ти на колко си? - попитах я и на един дъх пресуших чашата.
Замаях се малко,и реших да се поспра.
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:40 am

- На седемнайсе съм - казах му аз леко засмивайки се. Е той беше доста по голям от мен, но беше адски сладък. Вече наиситина се чудех защо Миши не ми бе споменала колко сладък е. Е вече боксерките ,който намерихме когато тя падна не ми се струваха толкова гадни.Щом ги носеше такова сладко момче.
- Май определено мога да ти кажа батко - казах му аз и се засмях , а след това отново отпих малка глътка от чашата си.

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:43 am

Погледнах към нея.
Така по - ставаше.Да е на 17.Типично `и пасваше,сега като се замисля,наистина е 17 годишна,а аз не бях забелязал - колко съм тъп само.
Тя ми каза,че може да ме нарича батко.Засмях се и посегнах към чашата,но се отказах,все още бях повече трезвен,отколкото пиян,затова не исках да си променям състоянието.
-Можеш да ми викаш както искаш! - казах `и спокойно аз и се усмихнах на момичето. - С Михаела от къде се познавате? - попитах я аз и се прозях.
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:47 am

- Добре - отговорих му аз усмихвайки му се сладко , а след това го погледнах в очите.
- Няма да повярваш ,но се запознахме днес,тоест вчера. Беше изпуснала кучето и то дойде при мен. И от там завързахме приятелство. А след това се засякохме и в едно кафе, и тя предложи да си направим пижамено парти , за да не съм сама в нас в тази буря.- обесних му аз и отново се усмихнах.

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:53 am

Засмях се.
-Защо да не повярвам,като знам колко е луда Мишето,всичко е възможно при нея. - казах аз и се изправих. - Значи сте си уговорили парти,а аз го развалих... - казах аз и се намръщих,не ме биваше да правя каквото и да е. - ...ако искаш се качи горе и я виж дали не е заспала,аз няма да ви преча. - казах аз и се усмихнах.Наистина не исках да им развалям удоволствието. - А другата опция е,ако сега е заспала,да останеш и утре и да си направите партито. - казах аз,като се надявах да избере втората опция,за да можем сега да си поговорим като хората.
Щом щеше да остане да спи тук,трябваше да знае,моята най - голяма тайна.
-Знаеш ли,че аз съм вампир. - казах `и аз и се засмях.Усещах,че и тя е вампир,но просто не бях много сигурен,в мислите си.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 11:59 am

Изведнъж Мишето изскочи и се цопна точно между двамата.
-О,повярвай ми знае!За мен знае,за теб се е досетила и ехо и тя е!Не е нищо ново под слънчето..-засмя се Миахела и допълни иронично,като докосна с пръст носа му-Да не би напоследък да ти е запушен носа или си си изгубил обонянието някъде.Ехоооо!!..
След това се обърна с надолу главата и качи краката си ан облегалката на дивана и се ухили по детски.Беше я хванала лудостта.

Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 12:03 pm

- Мога и да остана и утре - казах му аз усмихвайки му се и точно тогава Мишето изкочи и се плиосна по между ни ... Е добре стана ми ясно ,че я бе хванала лудоста.
- Да и аз съм вампир ,но найстина в този град няма нищо да ме учуди вече.-казах аз и се засмях леко нервничко , а след това погледнах първо Мишето , а след това и Лукас като задържах очите си върху неговите..

П.П. Лукас ето ти подписчето http://www.prikachi.com/images/33/3004033U.jpg

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 12:08 pm

Наистина ли?Точно сега?
Мишето появи от някъде и развали целия ни разговор.Явно лудостта я беше хванала отново,защото се смееше като луда,а и дори и да не се смееше,аз си знаех,че по това време,вече я е хванала лудостта.
-Добре,Михаела по - спокойно! - казах `и аз и се засмях. - Наистина не е нужно да викаш. - започнах да се смея по - силно тя. - Ако продължавам да общувам с теб,и аз ще прихвана от лудостта ти. - казах напълно сериозен,но не се стърпях и отново се засмях.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 12:16 pm

-Махелаа?!!!-каза ядосано Мишето,като скочи бързо на крака и го погелдна със смръзяващ поглед.Очите й веднага се оцветиха в червено,но не алено,а кърваво.Тонът му изобщо не й допадна,а това я караше направо да побеснява.
-Като не ти изнася,защо не се махнеш!-каза му сърдито и се качи бързо в стаята си,затръшна вратата и седна на леглото си.Все още погледът й беше зловещ и ядосан,затова тя се опита да се поуспокои.Наистина толкова време без човешка кръв й се отразяваше зле,но и не й допадаше как всички се държаха с нея напоследък и как всичко се случваше все на нея.

AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 12:23 pm

Добре,прекалих.
-Ей сега идвам! - обърнах се към Катрин и се качих нагоре.
Влязох в стаята си,и взех точно това,което ми трябваше.Взех го и тръгнах към стаята на Мишето.
Отворих вратата.
-Примирие? - попитах я.
Влязох вътре и я погледнах.
-Извинявай Мише. - казах `и аз и се усмихнах лекичко. - Ето една банка кръв,прясна е,една от последните ми е. - казах `и аз. - Наистина не се сдържах,прости ми. - помолих `и се аз.
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 12:34 pm

Реших да ги оставя да си поговорят. Взех дистанционото от масата и пуснах The Voice. А след това отпих от чашата си .
Миши определено се разпали много , но пък от своя стран и Лукас не бе прав. Така ,че мисля че в този момент и двамата си деляха вината. За това просто останах на дивана слушайки музика и пиейки от чашата с уиски.

Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Съб Фев 19, 2011 10:58 pm

Михаела наведе глава и каза тихо:
-Аз..съжалявам за това,но..напоследък всичко..
Една сълза се стече по нежното й бледо лице и се приземи на пода.
Наистина мразеше това,че е вампир,а сега го ненавиждаше повече от всичко.Предпочиташе да умре,от колкото да е мъртва,но и жива.Беше ужасно.Не знаеше как другите го понасят,дори им харесваше,но тя го приемаше като шега на природата.

Джейс Уейланд
Ангел
Ангел

Сила : Свръх сила

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 1:25 am

Летеше и си мислеше за това как от всички възможни Ходж ще му назначи да убие шейпшифтър, те бяха едни от най - трудно откриваемите по простата причина че променяха формата в първото животно което видят, а доколкото знаеше този се намира в гората. Все пак в Адамхилс не беше като в столицата на нефилимите. Докато летеше към гората усети странно струпване на сила в една от къщите. Самата къща беше голяма с викторяно - итилински стил с голям басен отпред. Джейс се спусна и стигна до вратата, Докосна метала и почука...
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 2:11 am

-Извини ме..-каза Михаела и се затича надолу по стълбите.Отвори вратата,а там,пред нея,стоеше момчето от гробището.
Михаела усети,че сълзите бяха още на лицето й,тя опита да ги прикрие,не искаше да я виждат така.
-Ъм..здравей!-усмихна се плахо и сякаш насила.
Наистина всичко й беше адски смотано напоследък.Беше останала съвсем сама.Без приятели,без гадже,без роднини.Катрин бе намерила своя брат,а Мишето..тя си нямаше никой,е може би Лукас,но..той не си стоеше много вкъщи и тя почти не го виждаше.

Джейс Уейланд
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 2:41 am

Когато Джейс почука отвътре се чуха стъпките на няколко човека и едни приближаващо познати стъпки, Джейс предположи че са на момичето от гробището...
- Как и беше името - замисли се джейс - а да Мише-то, сети се той или по точно Михаела но тя не му направи проблем когато той я нарече Мише. И както и предполагаше вратата се отвори и тя застана там, личеше си че е плакала но не знаеше причината.
- Здравей - но нейното здравей беше по скоро насила отколкото леко и радостно здравей.
- Здрасти, аз а... усетих голямо струпване на сила в тази къща и реших че нещо се е случило...
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 2:50 am

"Щом той го е усетил,значи наистина е било нещо страшно,по-добре да се успокоя."-каза си наум Михаела и се усмихна,защото беше налудничево да си заповядва наум,като така или иначе не го изпълняваше.
-Ами..да..предполагам е станало нещо подобно.-усмихна се този път истински Мишето.
-Ще..влезеш ли?-попита го,като се отмести от вратата,за да му направи път.
"Леле..по-добре да се махна от къщата замалко."-помисли си.Много хора се надъбраха,а и след любовните искри между Лукас и Катрин,тя се почувства ненужна.А и три вампира на едно място,никак не й беше лесно.

Джейс Уейланд
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 3:15 am

Джейс забеляза че на нея не и е удобно в тази къща и наистина беше усетил нещо силно.
- Искаш ли да се разходим някъде. - От къщата се чуха и други стъпки явно беше пълно с хора
- Предполагам че няма проблем ако не приема поканата да вляза... но ако искаш мога да те дигна за една въздушна разходка, ако не те е страх от високото разбира се.
Джейс видя че тя е леко измъчена но още не знаеше причината за това.
- Може и да ме разкажеш какво те измъчва.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    Нед Фев 20, 2011 3:21 am

Михаела погледна плахо към Лукас и Катрин и отново почувства,че е ненужна и нежелана.Та Лукас сам го бе признал.След това отново се обърна към Джейс и каза:
-Ами..ще е..много мило от твоя страна!-усмихна се тя лъчезарно.Не я беше страх от високото,но високо дотам,докъдето можеше да скочи с вампирската си сила,но по-нагоре вече..Наистина беше един много страхлив вампир,колко се мразеше само..мразеше това,което е,а и кой харесваше "кръвопийци",всички се бояха от тях или ги ненавиждаха.
"Е,поне като съм с него,страха от високото ще е по-поносим..надявам се.."-помисли си Мишето и прекрачи прага.Затвори вратата.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Михаела и Лукас    

Къщата на Михаела и Лукас
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next