САМО МЕТЪЛ

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Романтичното местенце

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

ПисанеЗаглавие: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 9:47 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://thenightschool.vampire-legend.com
Alex Evans
Ангел
Ангел

Сила : Клониране
Гадже : Michaela Kuatrochioke
Брат/Сестра : Анжи Уест

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 10:12 am

Бях нов тук,едва от няколко дена. Реших да излезна от нас и да се поразходя като нормален човек. Но в този град определено нямаше нищо нормално. Вървейки си стиганх до прекрасно място. Пътя минаваше , а над него прекрасни розови дървета се изевиваха като тунел.Беше наистина красиво.Реших ,че тук може малко да поспра. Седнах на земята и се облегнах на едно от дърветата гледайки прекрасната гледка.
Вижте профила на потребителя
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

Сила : Пирокинеза
Гадже : търси си

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 10:32 am

След всички неща,които се случиха през този дълъг ден,Мишето реши да се усамоти-отново.Но все не й се получаваше.
Беше облечена така.
Вървеше бавно по алеята,като се опитваше да мисли за приятни и разведряващи неща,защото сега й беше някак тъжно и самотно.
Изведнъж,Мишето забелява чернокосо момче,което стоеше на земята и реши,че е време усамотението й да приключи.Приближи се до него бавно и плахо.
-Здравей!-каза мило и се усмихна.

Вижте профила на потребителя http://adamhils.forummotions.com
Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 10:38 am

Вдигнах глава и видях ослепително красиво момиче застанало пред себе си.
- Здравей - отговорих и аз и се усмихнах поглеждайки я в очите.
- Искаш ли да седнеш - казах и аз потупвайки мястото до себе си. Красиво място ,за красиво момиче..
- Тук е красиво - изкоментирах решил ,че мига за осъмотяване приключи
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 10:58 am

Михаела се усмихна отново и седна до момчето.Погледна напред.Гледката беше наистина прекрасна.Беше някак отпускащо,романтично..боже каква ти романтика..като си сам тя сякаш не съществува,заражда се и веднага умира.
-Да..някак е..-започна Мишето,като тръсеше правилната дума-..вълшебно..-да това беше тя правилната дума,"вълшебно"..и наистина бе такова.
Усети,че все още не бе се запознала с чернокосия.
-Ам..аз съм Михаела!-каза тя и се усмихна,като го погледна със сините си и стъклени като на кукла очи.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:03 am

- Алекс приятно ми е сладур - каза и той и се усмихна
- Да права си тук найстина е вълшебно - повтори той думите й.И я погледна в очите ,който бяха сини като небето.
- На колко си ? - попитах я аз и й с усмихнах
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:08 am

Михаела някакси се засрами и погледна отново напред,но по-усмихната от преди.
-На шестнайсет.Ти?-попита го на свой ред.Всъщност не,че имаше особенно значение,годините за нея бяха нещо,което не означаваше нищо,тя беше поне на сто века и .. дори не знаеше какво е това "време".
Момчето беше сладко и изглеждаше доста мило.А очите му бяха толкова пленителни.Светлосини,като кристали.И някак я караха да се чувства по-добре,по-весела,по..жива,колкото и странно да звучеше това.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:14 am

- На осемнайсет - отговорих и аз и се усмихнах. Това момиче ме караше да се усмихна последните няколко дене това беше доста рядко явление. А очите и да определено бяха
красиви и големи като на куклаа.
- Харесва ми тук , и в този град. Някак си се чувствам като на мястото си - споделих и аз,незнам защо но го направих.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:19 am

Погледна го отново забързо и премести погледа си на дърветата и алеята.
-Всъщност,не си само ти..никъде не се чувствам така както тук..това място ме кара да живея..сякаш ми помага да се справя с..всичко..-каза Мишето и се усмихна бегло.Наистина сега се замисли,че това място все още я крепеше да не се срине.Нямаше си никой,но все още бе жива,никой не бе успял да я убие или да я нарани.Сякаш имаше нещо,което я предпазваше тук.Дали бяха някакви духове или ангели хранители..или просто тя си въобразяваше,че е така,а истината да е в това,че тук се чувстваше близо до починалите си родителите и предците си..

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:33 am

- Определено е така. Тук се чувствам найстина на място - казах и аз поглеждайки я в очите.
- А ти не си човек нали? - попитах я аз усещах страмната енергия която излизаше от нея. Определено тази енергия не бе присъща за хората. А тук определено хората бяха рядко срещани.Но каквато и да беше определено беше различна от другите.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:39 am

Отново тази тема.Колко я обичаше само..Е,трябваше да си каже,че е вампир и да се приключва.
-Вампир съм..-каза тъжно Мишето и след това отново погледна към Алекс.Усети как ръцете им се допряха,при този толкова неивнен допир тя усети нещо много странно,сякаш нещо в нея се събуди,подобно на онова чувство,когато вампирът в нея се събуждаше,но не беше то,бе по-различно.
Михаела инстинктивно дръпна ръката си и се усмихна плахо.
Стана й някак доста неловко в тази ситуация.Не,че имаше особенна причина,но..тя си беше такава.Трябваше да се отпусне,но сега сякаш не можеше.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:47 am

- Да разбрах ,че не си човек - каза и той и осети как тя дръпна ръката си допира с неговата.
- Да не те притесних с въпроса си - попита я Алекс и се усмихна
- И аз не съм човек, ангел съм - каза и и повдигна леко раменети си ,а след това я погледна и се усмихна.
Усети колко е стегната и как не може да се отпусне
- Хей защо не се отпуснеш малко ? - попита я той
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 11:54 am

"Михаела стига глупости!Отпусни се!Добре поне,че не е човек,че.."-каза си Мишето наум и му се усмихна.Сега когато спря да се притеснява,някак се почувства добре в компанията му.
-Предполагам не си от тук..?!-каза Мишето изведнъж и го погледна право в очите.Проблема й сега беше,че не можеше да помръдне погледа си от него.Имаше чувство,че нещо странно става с нея.Трябваше да се признае,че е адски сладък,но защо си мислеше за него по такъв начин.Той беше..ами..почти непознат.А Михаела не вярваше в любов от пръв поглед.Но..какво тогава беше това.Щеше да изглежда глупаво,затова опита да подтисне това чувство.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 12:00 pm

- Е преди не бях , сега определено съм от тук и определено ще остана - казах и аз усмихвайки й се гледайки я в очите. Сега определено се бе отпуснала и вече не бе така стеснителна като преди малко. А на него в момента определено не му пукаше,че тя бе вампир. Бе адски сладка и готина. А и бе доста забавна. Нищо ,че вобще нищо не знаеше за нея, тя определено го привличаше..
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 12:04 pm

-Надявам се..-каза Мишето,прехапа устни и се усмихна чаровно.Започваше да се стъмва и ставаше студено.Къде й беше ума да тръгне по потник и ризка,като беше зима,все още и навън беше около нула градуса,вярно че беше вампир,но странно как нейната кожа бе с нормална температура,не леденостудена като на другите вампири.А и беше страхлива,определено природата бе й изиграла голяма шега.Та тя дори не бе като нормалните вмапири.Дали иамеш нещо различно в нея,дали имаше нещо което не знае за себе си и съществуването си.
Мишето потръпна,при поредния полъх на студения вятър.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 12:07 pm

- Хей да не би да ти е студено - попитах я аз и недочаках отговора и просто свалих якето си не ,че беше много дебело и я наметнах потърквайки едната и ръка с моята за да се опитам да я сгрея малко.
- Е не ,че моето яке е много дебело,поне вятъра няма да те духа директно - казах и аз леко поглеждайки я и усмихвайки и се.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Нед Фев 20, 2011 10:27 pm

-Не,аз..добре съм..-възпротиви се мишето,но тогава Алекс й даде якето си и тя се примири.Усмихна се и допълни-Мерси!
Обърна поглед напред,към ялеята,луната и снежинките,които падаха леко и плавно.Облгна глава на рамото на Алекс и се усмихна.Сякш беше някое малко дете,което се радваше на снежинките,но тя не се радваше на тях,а на завършека на този странен ден.Сякаш Алекс за половин един час бе превърлан деня й от трагичен-прекрасен,за което му бе много благодарна.
Надяваше се само да не се отдръпне,защото щеше да стане много неловко.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 1:27 am

Е днешния самотен ден поне завърши добре.
- Така как се чувстваш? Още ли ти е толкова студено? - попитах я аз усмихвайки й се леко,а след това я погледна леко.
- Да определено самотния ден ,вече не е таккъв - продължи той усмихвайки й се
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 4:36 am

-Чудесно е!-възкликна Мишето и се усмихна чаровно.Отпусна се и се загледа в небето.Звездите започнаха да си личат все повече и повече.Луната тази нощ бе пълна и много светла.
Изведнъж се усети,че бе станало доста късно,а тя все още стоеше навън,а и определено задържаше момчето и му губеше времето.
-Стана късно и..аз май трябва да..-започна Михаела,но тогава Алекс я прекъсна.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 4:40 am

- Хей бързаш ли за някаде? - поитах я аз усмихвайки се и поглеждайки я в очите.незнам точно защо но реших да хвана ръката й.
- Защото компанията ти е доста приятна , а аз определено не бързам за никаде - добави той все още гледайки я в очите продължавайки да държи ръката й
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 4:44 am

В този момент Михаела отново почувства онова странно усещане.При всеки допир с него.Дали пък не беше от това,че тя бе вмапир,а той ангел.Може би расите не можеха да не се бият-нее..не й се вярваше.Та тя бе живяла с върколак и ангел и не се бяха избили..е..донякъде бяха,но все пак..
-Ами..не,не бързам,но..-оправда се Мишето,но реши че няма нужда да продължава и млъкна.
Погледна го право в очите и за пореден път му се усмихна чаровно.Имаше чувството,че на другия ден ще има мускулна треска от тези усмивки,но някакси не можеше да се спре.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 4:52 am

Както седяхме и се гледахме в очите ,и с тази нейна чаровна усмивка.Просто не можах да се стърпя и импулсивно се наведох към устните й и я целунах.Незнаех какво ще стане сигорно щях да изям някой шамар,но определено шамара щеше да си заслужава. Леко отлепих устните си от нейните и я погледнах в големите и сини очи,който ми действаха така омайващо.
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 5:05 am

Ето това вече тотално я разтопи.Цялата настръхна при допира на устните му в нейните.Краката й сякаш се подкосиха.Чувстваше,че лети,не че беше летяла,но донякъде си го представяше,а и след демонстрацията,която й направи Джейс,Михаела имаше известна представа.
След като целувката приключи,Мишето отначало не знаеше какво точно да направи.Погледна го отново в кристалносините и така пленяващи очи и прехапа устни.Лицето й поруменя и някак стана по-весело от преди,по-лъчезарно.

Alex Evans
Ангел
Ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 5:13 am

Добре определено не си изядох шамара.
Точно обатното тя изглеждаше още по жива и лицето й започна да сияе.Стана още по скадка когато прехапа устната си , а когато се загледа в очите ми все едно се разтопих.Беше толкова красива , а определено в момента бе и щастлива.Сложих ръка на ръменете й и я придърпах към себе си.
- Надявам се да не си измръзнала- казах и аз ,а тя се сгуши в мен
Michaela Kuatrochioke
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   Пон Фев 21, 2011 5:18 am

-Няма шанс!-каза Мишето весело,усмихна се и се сгуши в прегръдките му.Колко различно бе чувството да прегърнеш топло същество,а не онези студени и сякаш восъчни вампири.А и когато усещаш тази химия между двамата,тогава всичко беше адски различно.
По-добре не можеше да се чувства.Сега дори забрави за Стефан,бившето й гадже,което така непрестанно я преследваше и все се опитваше да я убие или нарани,макар и да не бе успявал досега.Забрави за всичко..Алекс й помогна да го направи и сега Михаела се,чувстваше съвсем нов човек..така де,не точно човек,но..нещо близко.
Много легенди гласяха,че вампирите нямат чувства,не могат да обичат и да плачат,можеха само силно и безгранично да мразят,но това беше пълна лъжа.И сега Мишето го разбираше напълно.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Романтичното местенце   

Романтичното местенце
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next