САМО МЕТЪЛ

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Замръзналото езеро

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Катрин Сойерс
Вампир
Вампир

Сила : Любовна аура
Гадже : Lucas James
Брат/Сестра : Рон Сойерс

ПисанеЗаглавие: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 4:21 am

Вечно замръзналото езеро се намираше на затънтено място и малцина знаеха за него. То бе замръзнало почти през цялата година, освен за много кратък период от лятото. Но тогава водите му бяха ледени и беше почти невъзможно да се плува. За сметка на това, тук можеше да се пързалят на кънки(или не).

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://thenightschool.vampire-legend.com
AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 11:36 am

Продължих по пътя си.Не знаех,къде да отида сега.Беше много странно,все още не ми се смееше,а слънцето щеше да изгрее след,погледнах часовника си,два часа.Доста малко време ми оставаше,ако сега си бях в нас,сигурно щях да сънувам 10-ти сън.
Но сега бях тук и се чудех дали ще намеря някой и да си поговорим.И се надявах този някой да не е някой върколак,но все пак,какво да очаквам от град пълен,с толкова същества,сигурно скоро ще започна да се превръщам в други същества както е тръгнало.
Огледах се.
Все още нямаше никой.
По - късно се чуха бързи стъпки.Обърнах се рязко.
Виждах силулет,но не определях пола му.Човека беше задъхан,приклекна и започна да диша тежко.Приближих се.
-Добре ли си? - попитах аз разтревожено.
Вижте профила на потребителя
Анжи Уест
Демон
Демон

Сила : Контрол над спомени
Брат/Сестра : Alex Evans

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 11:40 am

Този ангел определено ме плашеше. Напомняше ми за това как родителите ми бяха убити от тези.. същества.
Тичах без посока,просто исках да се махна. Исках нещо,но.. не знаех какво точно.
Стигнах до някакво езеро и се спрях задъхано,докато не чух едно момче да ме пита дали съм добре.
- Аз.. да.. -изправих се и го погледнах.
- Аз.. казвам се Анжи. Извинявай ако съм те стреснала.
AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 11:43 am

Погледнах я.
Щом казваше,че е добре,значи е добре.Усмихнах `и се и направих няколко крачки към мен.
Каза,че се казва Анжи.Странно име,но все пак какво,не си избираме имената.
-Аз съм Лукас! - казах `и аз и се зсмях.
Двамата направихме няколко крачки към езерото.
Сложих ръцете в джобовете си.И се сгушех.
-Доста странна вечер! - казах си аз,и много късно осъзнах,че говоря на глас.Обърнах се към нея,за да завържа някакъв разговор. - На колко години си? - попитах я аз.
Анжи Уест
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 11:47 am

Момчето беше много мило и възпитано,явно има останали такива.
- Приятно ми е,Лукас! - казах радвеселено и тръгнахме към езерото. Боже! беше толкова красиво.
- Аз съм на 18.. - казах леко срамежливо и го гледах.
- Ами ти красавецо? Разкажи ми за себе си. личи си че не си човек. - казах сядайки на земята до езерото.
- Седни,не стой прав. - подканих го да седне и не свалях очи от него. Първо - защото не беше учтиво,а второ беше си красив.
AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 11:56 am

Седнах близо до нея и се усмихнах.
Тя явно от първия път разбра,че не съм човек,сега оставаше само да `и кажа,че съм вампир,и картинката беше готова.
-Аз съм вампир! - казах `и аз и погледнах в земята. - Тук съм от доста време и не мисля да си отивам,това че съм вампир,не ми дава спокойствие,наистина не е от най - добрите занимания. - казах `и аз. - А ти от колко време си тук? - попитах я на свой ред. - И какво същество си ти? - зададох следващия си въпрос,защото щом знаеше,че има същества,значи и тя е същество.
Анжи Уест
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 12:00 pm

- Сигурно ти е трудно.. да си вампир. - говорех докато гледах заледеното езеро.
След това сините ми очи срещнаха неговите и казах :
- Аз от скоро съм тук.. Демон съм. От Демонско семейство.. Демонско избито семейство. - усмихнах се леко на момчето. Не исках да си помисли че съм някакво лигаво момиче което се оплакваше от съдбата си. Аз понасях болака. Бях родена за съм съм смела.. за да оцелея.
- Как те превърнаха? Ако.. ти се говори за това де.. - казах и разтрих ръзете си защоот си беше хладно,а аз има само една рокля върху себе си.
AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 12:03 pm

-Ами,превърна ме един много близък за мен човек,и още не мога да му го простя. - казах аз и прогоних мислите си. - Другите подробности,не са от толкова голямо значение.
Огледах се,беше наистина хубаво,но след време трябваше да си ходя,надявах се да можем да се опознаем с Анжи.
Тя се разтрепери.Аз реших да `и дам моето яке.Свалих го и го преметнах през раменете `и и се усмихнах когато погледна към мен.
Не знаех,какво да си говоря с нея,затова я оставих тя да започне някаква нова тема.
Анжи Уест
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 12:10 pm

- Много си мил.. - отбелязах и се сгуших в якето му.
- Тогава ще ти разкажа своята скучна история.. Имам сестра.. която много ми помагаше през годините. Когато бях на две убиха родителите ми. Спомням си как ги изгаряха живи и как завиха ножа в бузата ми. - докоснах белега си,а Лукас също го видя. - Тогава не се разплаках,за това й сестра ми не ме намери бързо. Имам брат,които не познавам,а сестра ми почина преди година. След като завърших гимназия дойдох тук. - погледнах го.
- Не искам да си мислиш че съм някое досадно оплакващо се от съдбата си момиче. - усмихнах се и казах
- Ако това ще разведри бостановкаат никога не съм имала приятел или пърав целувка. - засмях се и пордължавах да го гледам.
AC-DC
Админ
Админ

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 12:27 pm

Тя ми разказа за историята си.
Леле,това беше много гадно,явно имаше много готин живот.
-Е не си имала хич хубав живот! - казах в заключение аз.
Помълчахме известно време.
Погледнах към часовника си,имах още един час.Наистина ли си бях разговарял с нея един час.
Пресметнах наум колко време ще ходя до нас и реших,че е време да се прибирам.
-Извинявай,но аз ще тръгвам,защото ние вампирите,не обичаме много слънцето. - казах и тръгнах. - Колкото до якето,ще ми го върнеш друг път. - казах и се отдалечих.
Анжи Уест
Демон
Демон

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   Нед Фев 20, 2011 12:36 pm

Усмихнах се на Лукас.
- Надявам се пак да се видим за да ти върна якето! - провикнах се знаейки че той ме е чул,нали все пак бе вампир?
Останах сама до езерото и се вглеждах в него,доста дълго време. На мен слънцето не ми пречеше.. Обичах когато топлите му лъчи докосваха бялата ми кожа.
След известно време също тръгнах на някъде,безцелно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Замръзналото езеро   

Замръзналото езеро
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1